ثبت سریع سفارش

09034521670

 • ثبت سفارش در 1 دقیقه

  دریافت سفارش از تمام نقاط کشور

 • شرکت کفسابی مستر ساب

  خدمات کف سابی و سنگ سابی

خدمات کفسابی و سنگسابی

خدمات کفسابی و سنگسابی

با سمباده کشیدن سنگ، زمین براق می شود و نور را بازتاب میکند. یا به اصطلاح آینه ای می شود. بازتاب نور محیط را بزرگتر ، گران تر و زیباتر نشان می دهد.

خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران و شهرستان ها

کفسابی شست و شوی ساده سنگ نیست . بلکه با دستگاه لایه یک تا چند میلی متری از رو سنگ که آسیب دیده را سمباده میکشند. اما این کار چه فایده ای دارد. و چه زمانی به این خدمات کفسابی نیاز خواهید داشت؟

 

 • وقتی سنگ ساختمانتان کدر، مات یا تیره شده

و با شستن هم تمیز نمی شود. خب در این شرایط سنگ یا تغییر شیمیایی داده و یا مواد رنگی به منافذ آن نفوذ کرده. حالا اگر لایه بسیار نازک رنگ گرفته را حذف کنید. سنگ های نو نمایان می شود.

 •  برای لوکس و لاکچری کردن خانه و مغازه و … .

با سمباده کشیدن سنگ، زمین براق می شود و نور را بازتاب میکند. یا به اصطلاح آینه ای می شود. بازتاب نور محیط را بزرگتر ، گران تر و زیباتر نشان می دهد.

 • زمانی که موزاییک های قدیمی حیاط، پارکینگ و…

سیاه شده و رد روغن و لاستیک و … پاک نمی شود. در این شرایط با سمباده زدن سرامیک و کفسابی بتن در تهران به راحتی مثل روز اول می شوند. قیمت این نوع از ساب ارزان است.

 •  ترمیم ترک ها و شکستگی ها.

اگر سنگ ها ترک خورده یا شکسته هستند، با مواد رزین به صورت هم رنگ با سنگ ها پر می شوند. بعد با انجام مراحل بعدی سنگسابی در تهران، به بهترین شکل ترمیم می شود. اما چرا به جای این کار سنگ شکسته را عوض نکنیم؟ پیدا کردن سنگی کامل هم رنگ کناری ها بسیار سخت است. حتی اگر هم بهترین سنگ را پیدا کنیم، چون این سنگ جدید نو هست، کهنه بودن سنگ های دیگر بیشتر به چشم می آید. و تعویض تمام سنگ ها کار اقتصادی ای نیست.

 •  حذف خط و خش روی زمین یا سنگ آشپزخانه در تهران.

حذف لایه نازک از سنگ، تمام این خط و خش ها که محل تجمع آلودگی و سیاهی شده اند را از بین می برد.
 شست و شوی راحت.

چون تمام منافذ حذف می شوند، سنگ هم دیرتر کثیف می شود و هم زمان شست و شو سریع تر میتوانید آب و مواد شونده را پاک کرد. البته معمولا با هدف شست و شوی سریع کفسابی نمیکنند. اما به هر حال یکی از مزیت های اضافی بعد از سنگسابی در تهران، سهولت در شست و شو های بعدی و کاهش هزینه های آن است.

 و در نهایت افزایش طول عمر کفپوش. همان عامل که باعث شست و شوی راحت بعد از کفسابی است، باعث افزایش طول مفید سنگ می شود.